feeling boho

I feel like everybody’s trying to pull off some boho looks this summer, so I’ve decided to play with that style, too. Well, it didn’t turn out to be really my thing, but that’s ok! I’ve found some compromise and it’s all good now… it’s all good :) But I guess that not stepping out of our comfort zone when it comes to clothing is a very reasonable thing to do. So I’ll keep that in mind ;)

adb e f g h j

(shirt from second-hand store, stradivarious playsuit, deezee ankle boots and reserved windsor sunnies)

photos by Piotr Pruszkowski

3 Reactions

  1. Noszę Co Lubię

    O tak, boho święci swoje tryumfy, szczególnie w lecie. I należę do zwolenniczek tego stylu – jest uroczy, lekki, daje wiele możliwości stylizacyjnych. Ale mam wrażenie, że zaczyna się już trochę opatrywać typowe boho z powłóczystymi spódnicami, frędzlami i biżuterią “indie”. U Ciebie jest nutka rocka i ta wersja przemawia do mnie.
    Buty są super.
    I znów fajna koszula z sh.

  2. Han

    Jaaaa w końcu mam czas nadrobić Twoje pościki :) jakie latooo! <3 za bluzkę dałabym się pokroić, a fota z poprawianiem butków jest superancka. Genialnie wyglądasz w tym lekkim zestawieniu. Może po pierwszej wypłacie napadnę na primark i poeksperymentuję z boho, podoba mi się ten styl! Chociaż czasem mam wrażenie że będąc niskiego wzrostu i mając spore cycki jak się ubiorę w coś zwiewnego to będę wyglądać jak buka -.- szkoda że nie ma Cię tu, zatrudniłabym Cię jako swoją stylistkę <3 :D

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *