i care

FOR ENGLISH VERSION SCROLL THE POST DOWN

Trudno jest mi patrzeć na coś tak zaniedbanego, jak ten budynek. Musiał być piękny w ‘czasach świetności’. Tak, wiem – teraz też ma swój urok. Trudno mi patrzeć na coś takiego, bo to przypomina mi, jak ludzie zaniedbują rzeczy, związki itp. Kochają coś z całego serca, a po chwili przestają doceniać. Nudzą się. Biorą za pewnik. I wszystko się rozpada… dokładnie tak, jak ten budynek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10(new look high-waisted shorts, deezee shoes, aldo cat eye sunglasses and cardigan and top from second-hand shop)

photos by skillet

It’s hard to look at something as tatterdemalion as that building. It was beautiful once. I know, I know, that kind of stuff has its charm too. It just makes me sad thinking about how people stop taking care of things, relationships etc. They love something in one second and stop appreciating the next one.

3 Reactions

 1. Mary Jane Watson

  Em… Myślę, że te szorty są jakby trochę za ciasne na ciebie. Nie powinnaś eksponować swoich “atutów” w takim wydaniu, ze względu na późniejsze skutki twoich wyborów. Jak to było z legginsami do t-shirtów. Ktoś je założył, a teraz nosi je cały świat. Powinnaś sobie zdawać sprawę z konsekwencji twoich wyborów. Za ciasnym szortom mówimy zdecydowane NIE !

  • Iga Parker

   1. Spokojnie,za ciasne nie są. Układają się w ten sposób, bo mam taką budowę. Wynika to z dużej różnicy między talią a biodrami (a to są shorty z wysokim stanem, więc gdybym miała rozmiar większe – byłyby zbyt luźne w talii).
   2. Proszę, nie używaj cudzysłowu, gdy mówisz o moich atutach. Chyba, że chcesz mi sprawić przykrość :( :D
   3. Myślę, że przypisujesz mi zbyt wielką moc. Masz jednak rację. Noszenie przez miliony dziewczyn za ciasnych shortów byłoby tragedią. Muszę baczniej zważać na swoje czyny ;)

 2. Hania

  a ja myślę że właśnie fantastycznie leżą na tobie te szorty… nienawidzę jak dziewczyny ubierają się w worki pokutne. oczywiście ubieranie się przez tłuste pasztety w coś, co im kompletnie nie odpowiada jest błędem tych pączków, a nie osób, które promują fantastyczne ciuchy! przy tak cudownej figurce trzeba pokazywać to, co się ma świetnego, a przestrzeganie przed zakładaniem fajnych ciuchów podkreślających fantastyczne kobiece kształty to dla mnie czysta zazdrość!!! wyglądasz cudownie :)

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *