In The Air Tonight

(Sheinside blause and necklace, ALDO bracelet and Zara skirt)
photos by Piotr Pruszkowski
Czuję magię tych Świąt… Naprawdę! Chociaż pewnie, jak co roku, doświadczę zjawiska pt: ‘prysły zmysły’. Śniegu nie będzie, a negatywne emocje związane z gotowaniem, pieczeniem, zamiataniem itp. będą silniejsze niż radość z bliskości ‘familji’ i Kevina w TV.

Jednak to, co najbardziej lubię w Świętach, to prezenty!  Proszę nie zrozumieć mnie źle. Nie chodzi o to, żeby odwalić całą robotę i okraść z majątku członków mojej (jakże zacnej) rodziny. Broń, Boże! Najbardziej na Świecie kocham po prostu to uczucie, gdy dostaję…hmm… trafiony prezent! Już mniejsza o to, że zaoszczędzę sobie wydatków i do tego będę miała kolejną wymówkę, żeby się nie uczyć… Głównie chodzi mi o to uczucie, gdy widzisz, jak bardzo ten ktoś się starał i zna Cię lepiej niż Ty sam! Bo nie ma na Świecie lepszego uczucia, niż świadomość, że są bliscy, przy których jesteś sobą, którzy akceptują i kochają Cię w pełni!

W Święta brakuje mi tylko tego, by Ci bliscy byli wtedy przy mnie, żeby ten czas nie był zarezerwowany tylko i wyłącznie dla rodziny… no i żeby bilety lotnicze były tańsze!


PS: Życzę Wam samych ‘trafionych’ prezentów! ;)

14 Reactions

 1. Hanna Dianow

  Właśnie przeżyłam pierwsze święta tego roku :D
  Złoto jest Ci normalnie pisane kochana! Wyglądasz w nim idealnie :)

 2. K

  jejku cieszę się że mnie odwiedziłaś :) Pięknie zrobione zdjęcia i chyba to miejsce będzie moim trafionym prezentem na dzisiejszy wieczór. :)

 3. Cammy

  Kupuję Cię w całości!:)
  I powiem Ci, że ja też jakoś szczególnie oczekuję tych Świąt!:) Mam nadzieję, że czar nie pryśnie a nastrój utrzyma się:)

  ps.kevina chyba nie będzie bo leciał ostatnio w tv :D

  • StyleNightcap

   No to zbieraj mnie teraz z podłogi, bo jesteś całkowicie odpowiedzialna za zrujnowanie mi Świąt! ;x
   Dziękuję :)

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *