In the meantime… Welcome to the dark side!

(C&A shirt, NewLook pants (+DIY), Top Secret bag, H&M ring and shoes via sequinshoes)
photos by Anna Piekarska

‘The Balenciaga fashion house and Nicolas Ghesquière have announced their decision to end their working relationship. Nicolas has been the Creative Director of Balenciaga since 1997.’ That’s what I wrote on my facebookpage today. Let’s pretend that this is some kind of ‘mournful’ post and my wardrobe is nothing like Polish autumn at the time.

‘Balenciaga i Nicolas Ghesquière postanowili zakończyć współpracę… Nicolas był dyrektorem kreatywnym tego domu mody od 1997 roku… ‘ Tak napisałam na facebooku. I trzymajmy się wersji, że to ‘żałobny’ post… to wcale nie jest tak, że moja garderoba jest idealnym odzwierciedleniem tego, co dzieje się za oknem!

16 Reactions

  • StyleNightcap

   Przecież nikt Ci nie zabrania oO Ale nie chcę żebyś mnie śledziła tylko dlatego, żebym się odwdzięczyła. Poradzę sobie z mniejszą ilością ‘fanów’ ;)

 1. In blue jeans

  Podoba mi się ten Twój “żałobny” post! Ale jeszcze bardziej od samym ubrań i dodatków, które są świetnie połączone (zwłaszcza buty i koszula) niesamowicie podobają mi się Twoje włosy! :)

  Pozdrawiam. :)

 2. msouriau

  świetna stylizacja, najbardziej podoba mi się kopertowka, a do tych butow powoli zaczynam sie przekonywac, u Ciebie wygladaja super!

 3. ewsko

  pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Twoje przepiękne loczki, łaa :D jestem oczarowana! pięknie wyglądasz, Twoja delikatna uroda z mocną stylizacją świetnie kontrastuje :) koszula fenomenalna jak i sneakersy, ale kopertówka to już przegięcie heh – cudowna.

 4. Ola

  świetne buty i koszula :)
  bardzo ładnie wychodzą Ci kreski, zazdroszczę :p

 5. 92ana

  Koszulka genialna, piękne masz włosy..:)
  Obserwuję, będę zaglądać częściej.:)

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *