too cool for school

(Konrad Nowak pants, H&M sweater, Deezee wedges and ALDO sunglasses and bracelet)

photos by Piotr Pruszkowski

It’s been a long time since I’ve been around… Yes, in the background you can see my beloved school. We totally have that love-hate kind of relationship. But I think that everybody does. If not, then why the hell there was nobody in the building? Oh, wait… today is Sunday, right?

Dawno mnie tu nie było… Tak, tak – w tle możecie zobaczyć moją ‘ukochaną’ uczelnię. Niezbyt przepadamy za sobą. No ale to już jej wina! Jeśli nie, to czemu nikogo nie ma w budynku?! A, no tak… dzisiaj niedziela…

19 Reactions

 1. Anonymous

  Masz bardzo ładne włosy. Możesz powiedzieć jakiego szamponu i odżywki używasz? :)

  • StyleNightcap

   Dziękuję! Nie zwracam większej uwagi na to jakiego szamponu i odżywki ze spłukiwaniem używam (zazwyczaj kieruję się zapachem). Najważniejszy jest krem podkreślający loki Pantene do włosów normalnych,który nakładam na wilgotne włosy… no i nigdy nie suszę włosów suszarką :)

 2. angelika eM

  wystarczy, że naciśniesz środkowym przyciskiem myszy i pokazuje się link w nowej karcie ;) No ok zapamiętam na przyszłość i tak zrobię ;)

 3. angelika eM

  Aaaa ok widzisz nie pomyślałam o tym :D No coś Ty ja tak tego nie odebrałam cieszę się bardzo, że mi o tym napisałaś :)
  Też się zawsze o swoje konto boję jak wchodzę na takie posty :D

 4. bluefairy

  Piękne zdjęcia i ciekawa stylizacja, ale najbardziej podziwiam Twoje włosy, są przepiękne! Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny oraz miły komentarz:)

 5. Mary-Kate

  RE:Wow! Twój komentarz jest jak pozytywny kopniak w tyłek;):)
  Dziękuje:D

  A co do Twojego posta, swietne zdjęcia! Widać że czujesz się bardzo swobodnie przed obiektywem aparatu:) piekny jest ten woskowany sweter<3

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *