You’ll Never Get To Heaven if You Dance Like That

(H&M shirt, ALDO bracelet and necklace, Zara skirt, NewYorker bag and shoes via sequinshoes )


photos by Piotr Pruszkowski
Going back to school is not as simple as it appears. I mean, I’ve missed it,but in the same time I know, I will regret that in a couple of days. The same if you ask me about snow! In the summertime, while spending time on sweating, stinking and swearing, I would kill for a snowy weather. But when Winter comes? Don’t even ask me how guilty I feel… So my question is: Why the fuck we miss things we don’t even like? I live in this World for almost 22years and it’s my lifetime mystery.


PS: I’ve just read all my posts. It seems like I’m emo or sth… Believe me, I’m pretty funny most of a time. But what should I write. That I’ve just finished my vanilla shake and I’m bouncing to the “greatest” popstar  comeback ever Christina Aguilera – Your body? …umcumcumc…. Would you take me seriously then? I thought so!


Powrót do szkoły nie jest taki łatwy, jak mogłoby się to wydawać. Oczywiście, że tęsknie za tym wszystkim, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że to kwestia paru dni, żebym pogrążyła się w nieustającym smutku, żalu i tęsknocie. Tak samo sprawa się ma ze śniegiem. W upalne dni niemalże odtańcowuję tańce rytualne, mające na celu przywołać śnieg! Sprawa ma się inaczej, gdy zima nadejdzie. Nawet mnie nie pytajcie, jak winna się czuję. Jakbym to ja wytańcowała Światu ten śnieg… Moje pytanie brzmi: Czemu, do cholery, tęsknimy za czymś, czego tak naprawdę nie lubimy? Żyję na tym Świecie niemalże 22 lata, a to jest właśnie zagadka mego życia.


PS: Właśnie przeczytałam wszystkie swoje posty. W waszych głowach pewnie jestem trochę, jak emo, czy coś. Musicie mi uwierzyć na słowo, że jestem nawet całkiem zabawna. Ale co takiego mam pisać? Że właśnie wszamałam waniliowego shake’a i bounsuję do nowego hitu Kryśki – Your Body? (umcu umcu umcu) Bralibyście mnie wtedy serio? Tak myślałam ;)

59 Reactions

 1. ilczix

  Stylizacje u ciebie są obłędne ! <3
  masz piękne włosy!!! a kolor cudowny!, miałam kiedyś blond ale strasznie od
  rozjaśniania zniszczyły mi się włosy i musiała wrócić no naturalności :).

 2. Have An Idea

  Może nie tyle tęsknimy za czymś, czego nie lubimy, ale za czymś, czego w danym momencie nie mamy. Na pocieszenie powiem, że nie jesteś sama ;-p Ja tak mam np z włosami. Naturalnie mam proste – chcę kręcone. Zapuszczam, żeby zrobić trwałą. Robię, po czym stwierdzam, że włosy są cholernie zniszczone. Więc ścinam, żeby odrosły moje proste. I tak w kółko :p Dziękuję za miły komentarz u mnie i pozdrawiam :-)

  P.S. Zegarka nie szukaj – sam się napatoczy w najmniej oczekiwanym momencie :p

 3. WatermelonSquare

  rowniez co roku mam ten sam ‘pomysl’, zeby sobie zatesknic za sniegiem ktorego wcale nie lubie :P
  co do nowego klipu christiny, podoba mi sie:D

  jaki design studiujesz?

 4. Hanna Dianow

  Ojacie, ale lala :)
  “tęsknie za tym wszystkim, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że to kwestia paru dni, żebym pogrążyła się w nieustającym smutku, żalu i tęsknocie.” – mam toczka w toczkę tak samo… Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! I to się tyczy wszystkiego, miejsc, pogody, czasów, pór roku, ludzi, wszystkiego…
  “Musicie mi uwierzyć na słowo, że jestem nawet całkiem zabawna.” – wszem i wobec, potwierdzam!
  przyjeżdżaj do mnie maleństwo <3 wygodne łoże pełne grzechu na ciebie czeka :D

 5. L I L L E

  Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Wyglądasz przepięknie ! Czyżby zdjęcia robione w Manufakturze?:)

 6. nasze-nozyce

  To jest tak, że zawsze lepiej jestem tam, gdzie nas nie ma ;) poza tym, my Polacy lubimy narzekać na wszystko, na pogodzie zaczynając :P

  Świetny zestaw! Prosty, bez zbędnych kombinacji :)

  Pozdrawiam,

  Ewelina

 7. Klarella

  Chyba taka ludzka natura :)tęsknimy za czymś, a gdy to mamy, nie doceniamy, narzekamy :)

  Ps. Cieszę się,że spodobały Ci się moje inspiracje :)

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)

 8. Kate @kate_martin85

  Loving the pictures you take of your outfits and totally in love with that blazer! :) Awesome. Quite refreshing to see this kind of blog. Love it xoxo

 9. Monia

  świetna stylizacja, najbardziej podoba mi się połączenie bluzki z naszyjnikiem :)

 10. VinciaXS

  o, poznaję manufakturę ;) też jestem z Łodzi.
  co do stylizacji – podobają mi się buty i biżu

  Pozdr,
  VinciaXS.blogspot.com

Leave a Reaction

Your email address will not be published. Required fields are marked *